Buty Geox XLED 8

Prezentujemy Buty Geox XLED

 

Geox XLED - blog

 

Dziś będzie o wyjątkowych butach dla dzieci, które pojawiły się w najnowszej kolekcji Geox na jesień. Firma Geox znana jest ze swojego innowacyjnego podejścia w produkcji obuwia dziecięcego. I tym razem nas nie zawiodła, przedstawiając w swojej najnowszej kolekcji buty Geox Junior XLED, które w tym wpisie Wam przybliżymy.

 

Dlaczego są to wyjątkowe buty dla dzieci? 

Są to pierwsze trzewiki dla dzieci, na których można pisać i rysować korzystając z aplikacji na telefonie. Jest to najnowsze osiągniecie Geox z zakresu technologii w obuwiu dla dzieci.

Buty Geox XLED łączą się z aplikacją pobraną na telefon poprzez bluetooth, co umożliwia nam personalizację ich wyglądu.

 

Geox XLED już tu jest... Uwolnij swoje myśli

Rysuj, pisz, daj wyraz swojej kreatywności, podziel się wiadomością na wbudowanym w obuwie wyświetlaczu - mniej więcej za pomocą takich haseł Geox reklamuje swoje buty XLED.

 

Jak wyglądają buty Geox XLED?

Wizualnie but XLED nawiązuje do buta koszykarskiego. Wysoki do kostki, zapinany na gumkę i rzep. W naszym sklepie dostępny jest w dwóch kolorach: niebieskim i srebrnym.

 

Niebieski trzewik dziecięcy Geox XLEDSrebrny trzewik dziecięce Geox XLED

(po lewej jeden trzewik, po prawej - drugi)

 

Cholewka wykonana jest z materiału technicznego. Materiały techniczne używane są przez Geox zamiast skóry. Są to starannie wybrane materiały, przebadane laboratoryjnie pod względem wytrzymałości i elastyczności. Wizualnie materiały techniczne są podobne do skóry (zamsz, skóra licowa), jednak są łatwiejsze w utrzymaniu.

Wnętrze wykonane jest z tkaniny siatkowej, która zwiększa "oddychalność" buta.

Podeszwa wykonana jest z wysokogatunkowego tworzywa, jest bardzo lekka i elastyczna. Posiada oczywiście membranę Geox Respira, która pozwala oddychać stopie przez podeszwę.

 

Zawartość pudełka

Buty Geox XLEX w pudełku

(zawartość pudełka z butami XLED)

 

Po otwarciu pudełka z butami dostajemy taki zestaw: 

1. Obuwie

2. Instrukcja obsługi

3. Kabel USB z podwójną końcówką

4. Zawieszka informująca o funkcjach XLED, ze wskazówkami dotyczącymi pobrania aplikacji Geox XLED.

Trzeba pamiętać, że trzewiki dziecięce Geox XLED wyposażone są tylko w kabel USB, bez ładowarki sieciowej.

 

Ekrany LED 

Najważniejsza część tych trzewików - ekrany LED (albo wyświetlacze) - wbudowane w tylną część podeszwy. Wyglądają całkiem dobrze i nie psuja ogólnego wyglądu buta.

Ekran LED w Butach Geox XLED

(jaki ekran jest każdy widzi)

 

Różne funkcje ekranów LED

Lewy but wyświetla zestaw efektów świetlnych. Natomiast prawy but, łączy się poprzez bluetooth z aplikacją pobraną na smartfony ( z systemem Android oraz iOS) umożliwiając personalizację obuwia poprzez wprowadzenie na wyświetlacz słów i rysunków.

 

Sprawdzanie baterii

Trzeba nacisnąć i przytrzymać przycisk ON/OFF umieszczony na języku każdego buta (pojawią się litery, np. BT 7, gdzie 7 to poziom baterii). Minimalny poziom baterii, aby wszystko działało poprawnie, powinien wynosić 7. Trzeba również pamiętać, że z aplikacją nie można się połączyć, gdy bateria jest rozładowana i podczas jej ładowania.

Ładowanie baterii w trzewikach geox XLED

 

Lewy but

Na ekranie wbudowanym w lewy but wyświetlany jest pas świateł, których efekty możemy zmieniać poprzez pojedyncze, krótkie kliknięcia przyciskiem ON/OFF znajdującym się na języku. Dostępne są cztery różne efekty świetlne.

 

Prawy but - aplikacja Geox XLED

Korzystając z aplikacji Geox XLED i połączenia bluetooth, prawy but może zostać spersonalizowany poprzez wprowadzenie napisów i obrazków. Na prawym trzewiku Geox XLED można jednocześnie napisać do 8 sentencji zbudowanych z 39 znaków. Lub, można zaprojektować rysunek w rozmiarze 5x36 punktów.

 

Aplikacja Geox XLED - jak działa?

Aplikację trzeba pobrać i zainstalować na telefonie. Ponadto, trzeba włączyć funkcję bluetooth w telefonie. Poszczególny but włączamy poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku ON/OFF, który umieszczony jest na języku każdego buta.

 

W dalszej kolejności należy zapoznać się z instrukcjami, które pojawią się na slajdach w aplikacji Geox XLED przesuwając je kolejno. Należy też kliknąć "START USING XLED"oraz potwierdzić zapoznanie się z zasadami. Jest to działanie tylko jednorazowe i ponowne logowanie w aplikacji odbywa się już bez tych czynności.

 

Ekran "MOJE BUTY" otworzy się automatycznie po uruchomieniu aplikacji. Poprzez dotknięcie ikony Geox XLED zostaniemy połączeni z prawym butem.

Prawy but może być podłączony do aplikacji tylko na jednym telefonie w danej chwili. Nie można personalizować tego samego prawego buta za pomocą kilku smartfonów. 

Aplikacja Geox XLED 

(aplikacja Geox XLED - łatwa w obsłudze)

 

Z ekranu głównego można spersonalizować prawy but poprzez jedna z trzech metod:

1. Wpisywanie liter w trybie "TEKST", maksymalnie 35 liter, przecinki, kropki i tym podobne nie są obsługiwane.

Aplikacja Geox XLED

(aplikacja XLED)

 

2. Rysowanie w trybie "TABLICA"

Aplikacja Geox XLED  Efekt rysowania - Geox XLED

(rysowanie w aplikacji)

 

3. Wybranie gotowego motywu w trybie “BIBLIOTEKA”

W bibliotece znajduje się całkiem sporo różnych motywów wiec można je z powodzeniem wykorzystać, gdybyśmy nie mieli pomysłu na własny rysunek czy napis.

 

"Efekty i menu wyświetlania" 

Tutaj można dostosować szybkość, kierunek oraz jasność wpisanego wzoru. Działa to tylko dla słów do 6 liter.

Aplikacja Geox XLED

 

"Parental Control" - kontrola rodzicielska

Dostęp uzyskujemy klikając w ikonę "USTAWIENIA". Ogranicza możliwość personalizacji tylko do motywów z biblioteki.

 

"Private Mode" - tryb prywatny

Dostęp za pomocą ikony "USTAWIENIA". Zapobiega połączeniu nieznanego smartfona z butem.

Aplikacja Geox XLED

(tryb prywatny i kontrola rodzicielska)

 

Buty Geox XLED - podsumowanie

Co można jeszcze napisać o tych butach?

Z pewnością nie są nudne i mogą zapewnić dużo zabawy podczas chodzenia w nich. Nowy pomysł na buty, który ma dużą szansę spodobać się Wszystkim Maluchom.

Jakość wykonania, jak zawsze w przypadku firmy Geox stoi na najwyższym poziomie.

W naszym sklepie dostępne są modele w kolorze niebieskim: buty Geox XLED - niebieskie oraz w kolorze srebrnym: buty Geox XLED - srebrne

 

Modele Geox XLED - wiosna 2019

Poniżej linki do dwóch nowych modeli butów Geox XLED, które od nie dawna są dostępne w KokoLeti:

 

Komentarze do wpisu (8)

22 października 2019

Witam, zakupiłam te buty i mam problem z naładowaniem, wyświetla się BT 5, podłączyłem na całą noc do ładowania i nadal BT 5. Jedne odesłałam, dostałam drugie i to samo

23 października 2019

Dobry wieczór, rozumiem, że postępowała Pani zgodnie z instrukcją zawartą w tym artykule? Jeżeli tak to jutro (dzisiaj!) się z Panią skontaktuje i spróbujemy rozwiązać problem. Proszę do mnie napisać na shop@kokoleti.pl.

14 stycznia 2020

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące przesyłania napisu z aplikacji na but. Robimy wszystko wg instrukcji, but jest zeskanowany. Wprowadzam napis lub rysunek na telefonie i naciskam SEND. Jednak napis się nie przesyła.Czy coś pomijam? (może trzeba ten wprowadzony tekst jakoś zapisać, a dopiero potem wcisnąć SEND?)

15 stycznia 2020

Dzień dobry, na którym bucie próbuje Pani wyświetlić napis? Przypominam, że aplikacja Geox XLED wyświetla napisy i wzory tylko na prawym bucie. Z tego, co Pani pisze, to postępuje Pani prawidłowo - wprowadzamy napis lub wzór i potem naciskamy SEND. Powinno działać. Nie trzeba zapisywać, aby napis czy wzór się wyświetlił. Zapisujemy, gdy chcemy sobie zachować w bibliotece nasze wzory/napisy. Proszę jurto napisać na shop@kokoleti.pl - spróbujemy to rozwiązać.

8 kwietnia 2020

Witam, moje buty są zablokowane hasłem jak je można odblokować?

17 kwietnia 2020

@Kon_Mac Proszę odinstalować aplikację Geox Xled i zainstalować ją jeszcze raz - powinno pomóc. Jeśli nie to proszę się skontaktować ze mną telefonicznie lub przez email: shop@kokoleti.pl.

11 sierpnia 2020

Dzień dobry, czy napis na butach działa wyłącznie gdy but jest podłączony przez bluetooth że smartphonem? Jak można zapisać napis na stałe?

23 sierpnia 2020

@Nina Dzień dobry, ustawia Pani napis w aplikacji i to wszystko. Napis będzie się wyświetlał, dopóki go Pani nie zmieni. Napis wyświetla się niezależnie od podłączenia buta przez bluetooth ze smartphonem. Napis włączamy za pomocą włącznika ON/OFF na języku buta.

Submit
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
Sklep internetowy Shoper.pl