Blog kategorie
Blog chmura tagów
Przedstawiamy Superfit - marka obuwia dziecięcego 0

Superfit - producent obuwia dla dzieci

 

Superfit- KokoLeti blog 

W dzisiejszym wpisie chcemy Wam zaprezentować jednego z producentów obuwia dziecięcego - firmę Superfit, którego buty są do nabycia w naszym eSklepie KokoLeti oraz sklepie stacjonarnym. 

Tekst powstał jakiś czas temu - dlatego, być może część z Was już miała okazję go przeczytać - ale do tej pory nie maił okazji ukazania się na blogu. Zapraszamy do lektury, zarówno tych, którzy po raz pierwszy będą mieli okazję go przeczytać, jak i tych, którzy już czytali, aby przypomnieli go sobie czytając jeszcze raz.

Superfit to firma austriacka firma z ponad 70-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji butów dla dzieci, która sprzedaje obuwie dla dzieci w 45 krajach na świecie. To powoduje, że Superfit jest liderem europejskiego rynku obuwie dziecięcego.

Firma od wielu lat działa charytatywnie wspierając tzw. Wioski Dziecięce oferując im obuwie własnej produkcji.

 

Dopasowanie i jakość plus nowoczesny wygląd

Podstawowymi wyznacznikami firmy są jakość, dopasowanie i otwartość na nowe rozwiązania. Buty dla dzieci Superfit projektowane są w oparciu o ortopedyczną wiedzę a nieustanne konsultacje ze specjalistami - ortopedami i pediatrami, z którymi firma współpracuje - pozwalają jej projektować obuwie zgodne z najnowszymi osiągnięciami nauki w tym zakresie.

Każda kolekcja projektowana jest w porozumieniu z lekarzami i specjalistami zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny dziecięcej. Dlatego też buty Superfit są optymalnie dopasowane do stópek dzieci.

Firma dużą wagę przykłada do mody i wyglądu. Projektanci są otwarci na nowe trendy i chętnie eksperymentują w zakresie wyglądu, kolorów, detali i form. To sprawia, że obuwie Superfit jest zawsze na czasie, zawsze modne i posiadające atrakcyjne wzory.

 

Jakość, która została doceniona

W 2011 firma przeprowadziła ankietę w środowisku lekarskim poddając swoje obuwie badaniu. 342 lekarzy i ortopedów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii przebadało obuwie Superfit. Wynik był bliski doskonałości: Superfit otrzymał 98% najwyższych możliwych ocen (skala: dobre/średnie/złe).

 

Co zatem oznacza "JAKOŚĆ" obuwia odpowiednia dla dziecka według firmy?

  • lekka podeszwa
  • miękkie i elastyczne wnętrze buta (ułatwia bieganie i chodzenie
  • oddychające materiały
  • doskonałe wykończenie

 

Technologie i innowacje

Gore-Tex - logo

Gore-Tex

Stała współpraca z firmą GORE-TEX - światowym liderem technologii gore-tex (nieprzemakalna membrana) - powoduje, że modele obuwia Superfit wyposażone w tę technologię są najwyższej jakości w zakresie ochrony przed wilgocią. Ponadto niektóre modele posiadają nowatorski system GORE-TEX SURROUND.

Obie technologie zapewniają wodoodporność i wymianę gazową, czyli obuwie “oddycha”System SURROUND oprócz membran GORE-TEX w wyściółce zapewnia także oddychającą, bardzo lekką i wytrzymała podeszwę.

Poszczególne modele obuwia dziecięcego przejściowego Superfit z membraną dostępnego w eSklepie KokoLeti można obejrzeć TUTAJ

 

Podeszwa PU

Firma postawiła na technologię spajania podeszwy z cholewką metodą bezpośredniego wtrysku PU (poliuteranu), czyli na technologię, w której nie stosuje się klejów. Wtrysk bezpośredni oznacza, że podeszwa jest natryskiwana bezpośrednio na formę podeszwy i łączy się z naciągniętą na kopyto cholewką. Pozwala to na odpowiednie wyprofilowanie samej wewnętrznej strony podeszwy. Stosowany materiał ze względu na jego niską gęstość jest bardzo lekki. Ponadto technologia ta wydłuża żywotność butów, gdyż buty z tak łączonymi podeszwami są bardziej trwałe (brak stosowania kleju, który często jest najsłabszym ogniwem buta). Spajanie przez wtrysk bezpośredni powoduje, że buty są miękkie, elastyczne i lekkie a to przekłada się na komfort w codziennym użytkowaniu.

 

System WMS

WMS to system, który Superfit stosuje do oznaczenia szerokości produkowanych przez siebie butów dla dzieci.

  • szerokie (W)
  • średnie (M) 
  • wąskie (S) 

Te trzy różne szerokości odnoszą się do kształtów stóp dzieci. Szerokość stopy Każdego Malucha można określić w sklepie obuwniczym za pomocą odpowiedniej, certyfikowanej miarki. Najbardziej popularnym rozmiarem jest oczywiście szerokość “średni” i właśnie te buty Superfit znajdują największe grono odbiorców. Nie mniej jednak, Superfit produkuje także buty w pozostałych dwóch rozmiarach. Proszę sprawdzać w opisie konkretnych modeli oznaczenia W/M/S lub opisowo, np. szerokość średnia.

 

Oferta

Superfit produkuje buty dziecięce dla chłopców i dziewczynek i w swej kolekcji posiada wszystkie podstawowe modele:

 

Na koniec chcemy Was poinformować, że właśnie trwa w naszym eSklepie KokoLeti promocja na wybrane modele butów dziecięcych Superfit. Wszystkie modele można zobaczyć klikając w Obuwie dziecięce Superfit w KokoLeti.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Hej! Chcesz otrzmywać informacje o nowościach, promocjach i nowych wpisach na blogu? Zostaw nam swój adres email a my zajmiemy się resztą.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl