Pierwsze buty - Emel Roczki 

Roczki - logo Zdrowa Stopa - logo

Roczki Emel - idealne pierwsze buty do chodzenia

"Roczki" to opatentowana nazwa polskiej firmy Emel, która specjalizuje się w ręcznej produkcji obuwia dziecięcego. 

 

Zacznijmy od tego, że proces nauki chodzenia nie jest łatwym procesem. Dlatego trzeba go jak najbardziej ułatwić. Oczywistym jest także, że obuwie - pierwsze buty dla dziecka - odgrywają w nauce chodzenia kluczową rolę. Buciki muszą Pewnemu Maluchowi pomagać a nie przeszkadzać.

Dlatego tak ważne właśnie jest wybranie i dopasowanie najbardziej odpowiednich pierwszych bucików dla Każdego Malucha. Wiedzą o tym doskonale w firmie Emel. Dlatego seria butów dziecięcych Roczki jest taka wyjątkowa.

Buty dziecięce Roczki są więc specjalnie projektowane i produkowane przez fachowców mających odpowiednie doświadczenie. Są to prawdziwi pasjonaci, dbający o każdy element dotyczący stopy dziecięcej. 

Roczki Emel produkowane są z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze małe-ważne kroczki. Jest to bardzo istotne. Mają spełniać rolę pierwszych bucików dla Każdego Malucha świetnie nadających się do nauki chodzenia

 

Emel Roczki - właściwości i zalety

Skóra - najważniejszy materiał

Delikatna skóra naturalna jako główny element budowy Roczków wpływa na:

  • wygodę

Buciki są miękkie i lekkie dzięki czemu są wygodne - naprawdę przyjemnie się w nich chodzi. Każdy Maluch jest zadowolony.

  • praktyczność (funkcjonalność)

Sprawdzają się w różnych warunkach. Można używać zarówno wiosną, jak i jesienią. Skóra zapewnia odpowiednią oddychalność oraz utrzymuje odpowiednia temperaturę wewnątrz buta, zarówno w ciepłe dni, jak i w te zimniejsze.

  • wygląd buta

Roczki wyglądają naprawdę super!

Ręczna produkcja

Buciki wykonane są ręcznie z najwyższej jakości skór. Specjalnie garbowane bez użycia szkodliwych substancji (w tym chromu).

Dlaczego produkcja ręczna jest taka ważna?

Żadna maszyna nie zastąpi człowieka - tylko ręce profesjonalistów mogą wyczuć naprężenia delikatnych skór stosowanych do produkcji Emeli. Ma to ogromny wpływ na konstrukcję bucików i bezpośrednie przełożenia na wygodę, funkcjonalność i wygląd buta.

Bezpieczeństwo i ochrona

  • Zapiętek stabilizujący

Utrzymuje stopę w odpowiednim miejscu, przez co polepsza i umacnia równowagę i poczucie pewności podczas chodzenia.

  • Elastyczna podeszwa

Wspomaga Każdego Malucha w nauce chodzenia dzięki czemu ten trudny proces staje się łatwiejszy.

 

Obuwie profilaktyczne Emel Roczki

W normalnych warunkach stosowania zalecane są do użytkowania jako obuwie profilaktyczne dla dzieci. Chodzi tutaj zarówno o czystą profilaktykę, jak i o leczenie wspomagające i rehabilitację pewnych zniekształceń, takich jak min. koślawość kolan, stóp, płaskostopie podłużne, poprzeczne, szpotawość stóp, stopa wiotka.

Znak Zdrowa Stopa

Zdrowa Stopa (logo)

Znak ZDROWA STOPA jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka. Roczki Emel posiadają ten znak i jest to potwierdzenie, że jest to obuwie dziecięce najwyższej jakości i dba o prawidłowy rozwój stopy Wszystkich Maluchów. 

Jak dobrać prawidłowo zmierzyć stopę dziecka i jak dobrać odpowiedni rozmiar buta?

Równie ważne obok wybrania odpowiednich pierwszych bucików dla malucha jest właściwe dopasowanie odpowiedniego rozmiaru buta do długości oraz tęgości stopy dziecka. Jak zrobić to dobrze? Przeczytaj  nasz artykuł Jak zmierzyć prawidłowo stopę Każdego Malucha i jak dobrać właściwy rozmiar butów. Dowiesz się jak to robić, jakie są popełniane najczęstsze błędy i dlaczego jest to ważne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
Sklep internetowy Shoper.pl