Pierwsze buty dla dziecka Emel

Emel Roczki (logo)"Roczki" to opatentowana nazwa polskiej firmy Emel, która specjalizuje się w ręcznej produkcji obuwia dziecięcego. Więcej o firmie Emel w producenci - EmelZacznijmy od tego, że proces nauki chodzenia nie jest łatwym procesem. Dlatego trzeba go jak najbardziej ułatwić. Oczywistym jest także, że pierwsze buty dla dziecka odgrywają w nauce chodzenia kluczową rolę. Buciki muszą pomagać a nie przeszkadzać. Dlatego tak ważne właśnie jest wybranie i dopasowanie najbardziej odpowiednich pierwszych butów dla dziecka. Wiedzą o tym doskonale w firmie, dlatego seria Roczki Emel jest taka wyjątkowa. 

Pierwsze buty dla dziecka Emel są specjalnie projektowane i produkowane przez fachowców mających odpowiednie doświadczenie. Są to prawdziwi pasjonaci, dbający o każdy element dotyczący stopy dziecięcej. Produkowane z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze małe-ważne kroczki. Jest to bardzo istotne, gdyż mają spełniać funkcję pierwszych bucików dla Każdego Malucha, świetnie nadających się do nauki chodzenia

Właściwości i zalety Roczków Emel

Skóra - najważniejszy materiał

  • wygoda: delikatna skóra naturalna, jako główny element budowy Roczków wpływa na wygodę noszenia. Buciki są miękkie i lekkie, dzięki czemu są wygodne - naprawdę przyjemnie się w nich chodzi. Każdy Maluch jest zadowolony.
  • praktyczność (funkcjonalność): sprawdzają się w różnych warunkach. Można używać zarówno wiosną, jak i jesienią. Skóra zapewnia odpowiednią oddychalność oraz utrzymuje odpowiednią temperaturę wewnątrz buta, zarówno w ciepłe dni, jak i w te zimniejsze.
  • wygląd buta: Roczki wyglądają naprawdę super!

Ręczna produkcja

Buciki wykonane są ręcznie z najwyższej jakości skór. Specjalnie garbowane bez użycia szkodliwych substancji (w tym chromu). Żadna maszyna nie zastąpi człowieka - tylko ręce profesjonalistów mogą wyczuć naprężenia delikatnych skór stosowanych do produkcji Emeli. Ma to ogromny wpływ na konstrukcję bucików i bezpośrednie przełożenia na wygodę, funkcjonalność i wygląd buta.

Bezpieczeństwo i ochrona

  • zapiętek stabilizujący: utrzymuje stopę w odpowiednim miejscu, przez co polepsza i umacnia równowagę i poczucie pewności podczas chodzenia.
  • elastyczna podeszwa: wspomaga Każdego Malucha w nauce chodzenia dzięki czemu ten trudny proces staje się łatwiejszy.

Emel Roczki jako obuwie profilaktyczne

W normalnych warunkach stosowania zalecane są do użytkowania jako obuwie profilaktyczne dla dzieci. Chodzi tutaj zarówno o czystą profilaktykę, jak i o leczenie wspomagające i rehabilitację pewnych zniekształceń, takich jak min. koślawość kolan, stóp, płaskostopie podłużne, poprzeczne, szpotawość stóp, stopa wiotka.

Znak Zdrowa Stopa

Zdrowa Stopa (logo)

Znak Zdrowa Stopa jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka. Roczki Emel posiadają ten znak i jest to potwierdzenie, że jest to obuwie dziecięce najwyższej jakości i dba o prawidłowy rozwój stopy Wszystkich Maluchów. Tutaj znajdziesz Emel Roczki z obcasem Thomasa.

Jak prawidłowo zmierzyć stopę dziecka i jak dobrać odpowiedni rozmiar buta?

Równie ważne obok wybrania odpowiednich pierwszych bucików dla malucha jest właściwe dopasowanie odpowiedniego rozmiaru buta do długości oraz tęgości stopy dziecka. Jak zrobić to dobrze? Przeczytaj  nasz artykuł Jak zmierzyć prawidłowo stopę Każdego Malucha i jak dobrać właściwy rozmiar butów. Dowiesz się jak to robić, jakie są popełniane najczęstsze błędy i dlaczego jest to ważne.

Trzewiki Emel Roczki E 1075A-6 Trzewiki Emel Roczki E 1075A-6
Producent: Emel
Cena: 199,00 zł
zobacz więcej
Sandały Emel Roczki E 2431E-4 Sandały Emel Roczki E 2431E-4
Producent: Emel
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej
Sandały Emel Roczki E 2386-23 Sandały Emel Roczki E 2386-23
Producent: Emel
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej
Emel Roczki E 940A-6 na rzepy Emel Roczki E 940A-6 na rzepy
Producent: Emel
Cena: 209,00 zł
zobacz więcej
Emel Roczki E 918-15 Emel Roczki E 918-15
Producent: Emel
Cena: 159,00 zł
zobacz więcej
Emel Roczki E 2440 granat Emel Roczki E 2440 granat
Producent: Emel
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej
Emel Roczki E 2439A Emel Roczki E 2439A
Producent: Emel
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
Sklep internetowy Shoper.pl