Kapcie Danielki dla dzieci

Oferujemy w KokoLeti kapcie Danielki w różnych kolorach i wzorach. Zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Dzięki dużemu wyborowi kolorów i wzorów Każda Mama znajdzie coś dla swojego dziecka. Danielki przeznaczone są do chodzenia w domu i w przedszkolu. Dzięki uniwersalnemu zapięciu na rzepy sprawdzą się świetnie nawet u najmłodszych dzieci. Zastosowaniu skóry naturalnej powoduje, że nóżka może swobodnie oddychać. Najwyższej jakości materiał i ręczne wykonanie sprawiają, że kapcie Danielki są żywotne. 

Kapcie Danielki

Kapcie Danielki - kwiatki turkus Kapcie Danielki - kwiatki turkus
Producent: Danielki
Cena:

77,40 zł

Cena regularna: 129,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Kapcie dla dzieci Danielki czerwony Kapcie dla dzieci Danielki czerwony
Producent: Danielki
Cena:

77,40 zł

Cena regularna: 129,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Kapcie profilaktyczno-korekcyjne Danielki mięta Kapcie profilaktyczno-korekcyjne Danielki mięta
Producent: Danielki
Cena:

23,40 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 39,00 zł
zobacz więcej
 • promocja

Buty profilaktyczne dla dzieci Danielki

Kapcie Danielki są przystosowane to przeróbek ortopedycznych (kapcie na podeszwie ze styrogumy). Można w nich zastosować wkładki ortopedyczne, aparaty ortopedycznych, szyny strzałkowej, szyny piszczelowej lub podwójnej ze sprężynami korygującymi, a nawet podwyższenie obcasa. Zadaniem butów profilaktycznych Danielki jest zapewnienie jak największej wygody dla dziecka.

Kapcie Danielki - jaka podeszwa?

Badania i testy pozwoliły stworzyć dwa rodzaje podeszwy, na których wykonane są kapcie Danielki. Dzięki temu buciki są elastyczne i zginają się w odpowiednim miejscu. Do wyboru mamy kapcie z podeszwą termokauczukową i styrogumową. Kapcie Danielki z podeszwą ze styrogumu są bardzo lekkie. Taka podeszwa wyprodukowana jest z mikrokomórkowego styrogumu (gumy mikroporowatej), który zwiększa swoją elastyczność w trakcie użytkowania. Łatwo dopasowuje się do sprawności ruchowej dziecka. Pozwala na przeróbki ortopedyczne. Kapcie Danielki na podeszwie termokauczukowej posiadają specjalną linię zginania w miejscu anatomicznym dla dziecka, czyli środstopno - paliczkowa linia zgięcia. Ułatwia to pracę stópek w odpowiednim miejscu. Podeszwa jest antypoślizgowa i można ją używać również na zewnątrz (przy zachowaniu pewnych warunków), czyli mogą być butami do używania na podwórku czy na placach zabaw.

Podeszwa styrogumowa w kapciach Danielki                                                                                             

 • bardzo lekka i giętka
 • zwiększa swoją elastyczność w trakcie użytkowania
 • łatwo dopasowuje się do sprawności ruchowej dziecka                                                  
 • buty z tą podeszwą nadają się do przeróbek ortopedycznych
 • może pomóc ortopedzie określić, czy stopy rozwijają się prawidłowo

Podeszwa termokauczukowa w kapciach Danielki

 • posiada specjalną śródstopno-paliczkową linię zgięcia (ułatwia pracę stópki w odpowiednim miejscu)
 • antypoślizgowa
 • w odpowiednich warunkach nadaje się do użytku na zewnątrz

Znak Zdrowa Stopa

Kapcie Danielki posiadają znak Zdrowa Stopa oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Znak Zdrowa Stopa jest wyróżnikiem dobrego obuwia. Takie obuwie dba o prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stópek dziecka. Obuwie posiadające ten znak jest wykonane prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym. Prawo stosowania znaku Zdrowa Stopa przyznaje Komisja Specjalistów ds. Obuwia Dziecięcego działająca przy IPS Oddział w Krakowie. Oceny obuwia dokonuje ortopeda, antropolog, konstruktor obuwia, technolog i materiałoznawca. Dla rodziców znak ten stanowi informację, że obuwie jest dostosowane do wymagań stóp dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
Sklep internetowy Shoper.pl