O nas

O KokoLeti 

A właściwie to - przynajmniej na początku - o Koko i Leti. Czyli, jak to się właściwie zaczęło - Prawdziwa Historia.

Była sobie Pewna Mama...

Pewna Mama mieszkała w Dużym Mieście. Początkowo Pewna Mama nie miała Żadnych Dzieci. Nim się jednak obejrzała, Pewna Mama miała już Dwie Córeczki. Ponieważ Dwie Córeczki to nie jest najlepsze imię dla dziewczynek, Pewna Mama postanowiła je nazwać Koko i Leti.

I wszystko toczyło się właściwym - dobrze znanym Wszystkim Mamom - torem. No prawie...

Pewna Mama, odkąd Koko i Leti się pojawiły, musiała wykonywać Pewne Czynności. Tak jest zawsze i Wszystkie Mamy to wiedzą, gdyż Każda Mama wykonuje takie same Pewne Czynności.

Jedną z takich Pewnych Czynności było Kupowanie Butów dla Koko i Leti. Pewna Mama myślała sobie, że to bułka z masłem będzie - w końcu miała Duże Doświadczenie, gdyż sama kupowała sobie buty, więc nie spodziewała się Niczego Złego.

Jakież było zdziwienie Pewnej Mamy, gdy okazało się, że w Dużym Mieście wcale nie jest tak łatwo znaleźć Odpowiedni Sklep z obuwiem dla dzieci. Były sklepy i owszem, lecz Pewna Mama miała Pewne Wymagania, co do tego, jak taki sklep powinien wyglądać, jaki powinien mieć wybór Obuwia Dla Dzieci, jaka powinna być obsługa... Zresztą Wszystkie Mamy pewnie same mają takie Pewne Wymagania.

Pewna Mama chodziła więc i szukała, chodziła i szukała, ale nie znalazła sklepu odpowiadającego Pewnym Wymaganiom. Zła na Rzeczywistość, w której w Dużym Mieście nie ma Odpowiedniego Sklepu z Obuwiem Dla Dzieci, Pewna Mama nie zamierzała się poddawać, wręcz przeciwnie - postanowiła, że skoro tak to Ona otworzy Taki Sklep.

Sklep KokoLeti, Drużyna Pewnej Mamy i eSklep KokoLeti

Taki sklep to nie byle co, o nie. Pewna Mama wiedziała, że Taki Sklep musi mieć:

  • szeroki wybór Obuwia Dla dzieci

Tak, aby było na wiosnę, jesień, lato i zimę. I jeszcze na porę jesienno-zimową. Aby były, i balerinki, i kozaczki. I jeszcze od Różnych Producentów.

  • wysoka jakość oferowanego Obuwia Dla Dzieci

Dlatego Pewna Mama dla Takiego Sklepu wybrała tylko Najlepszych Producentów. Polskich i Zagranicznych.

  • jakość obsługi

Innymi słowy, Pewna Mama postawiła na Fachowość i Rzetelność Pewnych Ludzi, z którymi zamierzała pracować w sklepie.

Jak postanowiła, tak zrobiła, a Wszystkie Mamy kiwały z uznaniem głowami. Taki sklep powstał 15 października 2014 roku w Galerii Sucholeskiej, obok Dużego Miasta (Poznań) - w Suchym Lesie.

Taki Sklep już oczywiście nie nazywał się "taki sklep". Pewna Mama, pamiętając swoje przygody w poszukiwaniu Odpowiedniego Sklepu i pamiętając, kto tak właściwie jest Praprzyczyną powstania sklepu, postanowiła, że Taki Sklep będzie się nazywał "KokoLeti - Obuwie dla dzieci".

Po czterech latach Pewna Mama otworzyła także wspólnymi siłami z Drużyną Pewnej Mamy sklep internetowy - eSklep KokoLeti.

I to już koniec Pewnej Historii.

Ale dla Ciebie to dopiero początek! Jeżeli tu trafiłaś Pewna Mamo lub trafiłeś Pewny Tato, to dopiero początek naszej znajomości. Będzie nam miło za każdym razem, gdy odwiedzisz nasz sklep internetowy lub stacjonarny. 

Chcemy, aby kupowanie obuwia dla dzieci przez internet i stacjonarnie było proste, przyjemne i efektywne. Dlatego zawsze, gdy masz wątpliwości co do rodzaju obuwia, czy odpowiedniego rozmiaru lub jakikolwiek inny problem to możesz do nas zadzwonić, lub napisać wiadomość email, w mediach społecznościowych, na czacie, sms (wszystkie potrzebna dane znajdują się w zakładce Kontakt). Zawsze postaramy się odpowiedzieć i pomóc rozwiązać Twój problem.

 

 

 

Z tego jesteśmy dumni

KokoLeti sklep stacjonarny Such Las - galeria zdjęć

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
Sklep internetowy Shoper.pl